Посадовець мерії продавав українські паспорти
Загрузка плеера...

На Миколаївщині викрили злочинну групу, яка підробляла паспорти громадян України, в тому числі й закордонні, та інші документи. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Так, правоохоронці затримали 6 зловмисників, серед них - посадовець Миколаївської міської ради, екс-співробітник міграційної служби, громадянин Молдови, жителі Миколаївщини та Київщини.

Слідство встановило, що зловмисники підробляли паспорти громадян України, які зареєстровані на тимчасово окупованих не підконтрольних територіях Луганської та Донецької областей, а також анексованого Криму. До документів вносили неправдиву інформацію про їх власників для безперешкодного перетину державного кордону. Окрім того, у них замовляли довідки про несудимість, ідентифікаційні коди та свідоцтва про шлюб.

За місцями проживання та роботи фігурантів провели санкціоновані обшуки. У результаті вилучили печатки, штампи, бланки різних державних установ і зароблені незаконною діяльністю тисячі гривень, доларів, євро та російських рублів. А також, незаконну зброю, золото та речовину, схожу на канабіс.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram