У мерії Києва роздали "Янголів добра"
Загрузка плеера...

Бізнес, громадські та благодійні організації, волонтери, дитячі та молодіжні колективи, навчальні заклади з України та світу. У Київській міській державній адміністрації нагородили переможців Національного конкурсу "Благодійна Україна – 2017".

Вперше конкурс провели у 2007 році, у форматі ж "Благодійна Україна" - 2012-го. За словами організаторів, цьогоріч зафіксували рекордну кількість заявок від учасників – 1054.

Олександр Максимчук, президент Асоціації Благодійників України:

Конкурс проводиться водинадцяте, конкурс по відзначенню кращих благодійників.У форматі саме "Благодійної України наша Асоціація проводить вшосте.  Фактично конкурс є дуже живий, дуже активний. У нас є дійсно регіональні конкурси, регіональні партнери їх проводять. У минулому році їх було, наприклад, 6. Цього року – 11. Майже в 2 рази ріст".

Учасники конкурсу змагалися за перемогу у 21 номінації: благодійність в освіті та науці, в захисті України, колективне волонтерство, меценат року, допомога з-за кордону.

Окремі організації отримали спеціальні відзнаки. Зокрема, Міжнародний благодійний фонд "Українська біржа благодійності".

Гуцул Ірина, директор "Української біржі благодійності":

"За ці 6 років ефективної роботи ми залучили на благодійність більше 150 млн грн. За ці кошти ми підтримали більше, ніж 3000 різних благодійних проектів. Це можуть бути проекти в сфері охорони здоров’я, також може бути освіта, екологія. Остання така історія це про нашу зірочку Настю Берестенько, яка мала онкохворобу. в 2016 році протягом трьох днів було зібрано майже на нашій лише платформі 3 млн грн".

Оксана та Валерій – представники житомирської компанії-переможниці у номінації "Благодійність середнього бізнесу". Окрім своєї основної діяльності, фірма допомагає воїнам АТО, навчальним закладам, жителям Житомирської області... Загалом минулого року компанія надала 2 млн 93 тис. грн благодійної допомоги.

Оксана та Валерій, представники компанії-переможниці:

"Відчуття гордості за те, що нас помітили, хоч, відверто говорячи, керівник підприємства не дуже хотів, щоб це всі бачили. Він робить добрі справи, але робить їх тихо. Він просто знає, що є вдячність людей. Іноді це показувати на те, щоб всі це побачили, воно не завжди потрібно. Чесно кажучи, така тримаєш цього "Янгола добра" і така гордість, що ми поїдемо на рідні землі із такою нагородою, з таким визнанням".

Той, хто посів перші місця у різних номінаціях, здобув титул "Янгол добра". Цього разу нагородили 26 благодійників. Вони запевняють: це дуже просто – творити добро.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram