Шоу Савченко: другий акт відіграли у суді
Загрузка плеера...
  • Источник: фото - hromadske.ua

У п’ятницю, 23 березня, у Шевченківському районному суді Києва обирали запобіжний захід для позафракційного народного депутата Надії Савченко.

Генпрокуратура так поспішала розібратися з Савченко, що засідання призначили наступного ж дня після її затримання, а клопотання судді передали тільки за 30 хвилин до слухання.

Приміщення суду охороняли посилені наряди співробітників Нацгвардії та Нацполіції. До зали практично неможливо було "прорватися".

Засідання проходило більш-менш спокійно. Сторона обвинувачення зачитала клопотання щодо Надії Савченко. Її підозрюють у підготовці терактів у Верховній Раді України та Адміністрації Президента. Загалом нардепа звинувачують у 6 злочинах.

Адвокати Савченко заявили, що їх підозрювану затримали незаконно і що обвинувачення складено непрофесійно.

Сама ж Савченко повідомила, що з обвинуваченням не погоджується, проте тікати не збирається. Депутат запевнила: її вже неодноразово хотіли фізично ліквідувати. І зараз судять тільки через те, що вона стала небезпечною для влади.

Надія Савченко, народний депутат України:

"Українській владі крім звільнення Савченко більше, в принципі, ніхто не потрібен. І то Савченко була потрібна, як емблема, логотип, символ, але не більше".

Прокуратура наполягає на арешті без можливості внесення застави. Водночас, захист просить запобіжний захід, не пов’язаний із позбавленням волі.

Варто зауважити, що деякі експерти переконані: справа Савченко – це просто грандіозне шоу. Перший акт був у парламенті, другий розігрують у суді, а от яким буде третій – поки невідомо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram