Верховна Рада закрилася до 3 квітня
Загрузка плеера...

Два тижні поспіль відпрацювала у пленарному режимі Верховна Рада України. На останньому засіданні у п’ятницю зареєструвалися 333 народних обранці, але кількість присутніх у залі говорила про те, що після плідної праці у четвер до парламенту дійшли далеко не усі.

Роман Семенуха, народний депутат (фракція "Самопоміч"):

"Ми не розглянули ключові закони – закон про антикорупційний суд у другому читанні. Ми провалили голосування по маркерному закону. Який або скасовує, або відтерміновує декларування громадських організацій, які стоять на боротьбі з корупцією у різноманітних держаних органах". 

За два поспіль пленарні тижні депутати  позбавили недоторканості двох своїх колег. Парламент вирішив три кадрових питання та  вніс зміни до закону "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", внаслідок чого були встановлені сканери на всіх входах  у Верховну Раду.

Олег Ляшко, голова фракції "РПЛ":

"Нас годують фейками – то місяць говоримо про одне, то про друге, замість того, щоб вирішувати реальні проблеми, які стоять перед людьми".

Наступного тижня, згідно з календарним планом, депутати мають працювати з виборцями, а під куполом зберуться вже третього квітня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram