Київська влада перейменувала 10 вулиць та провулків
Загрузка плеера...

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати проголосували за перейменування десяти вулиць та провулків столиці. Про це повідомили на офіційному сайті Київради.

Відповідно до рішення, провулку Ладо Кецховелі у Подільському районі повернуто історичну назву - провулок Воздвиженський. Наразі уточнено написання назв вул. Алма-Атинська на вул. Алматинська, а вул. Кустанайська та провулок Кустанайський на вул. Костанайська та пров. Костанайський.

Крім того, перейменували вул. Гайдара в Голосіївському районі на вул. Сім'ї Прахових, вул. Петровського в Деснянському районі на вул. Василя Щавинського, вул. Новоросійську в Дніпровському районі на вул. Опришківську та вул. Олександра Горовиця в Солом'янському районі на вул. Василя Барки.

Також було перейменовано провулок Михайла Реута в Печерському районі на пров. Памви Беринди, а вул. Пугачова в Шевченківському районі на вул. Академіка Ромоданова.

Нагадаємо, що 22 березня Київська міськрада прийняла рішення про перейменування аеропорту Київ "Жуляни" в честь відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram