Димінський віддав ZIK сім’ї
Загрузка плеера...

Бізнесмен-втікач Петро Димінський вийшов зі складу власників телеканалу ZIK. Про це повідомили в Національній раді з питань телебачення та радіомовлення.

Зазначається, що Нацрада задовольнила заяви щодо переоформлення ліцензії на мовлення у зв’язку зі зміною складу керівництва. Тепер кінцевими бенефіціарами будуть дружина та дві доньки Димінського.

Також у Нацраді повідомили про зміну складу редакційної ради. У ZIKу уточнили, що це стосується тільки ТРК "Міст ТБ". Директором "Нових комунікацій", як і раніше, залишається Ігор Туркевич і наразі телекомпанію чекає позапланова перевірка. Регулятор призначив її через низку порушень. Зокрема, у дні вшанування Героїв Небесної Сотні та жертв Корюківської трагедії, нагадування в ефірі каналу не відповідали вимогам Нацради.

Варто зазначити, що в липні 2017 року кінцевими бенефіціарами ZIKу, крім Петра Димінського, стали його дружина й доньки, а через місяць бізнесмен виїхав за кордон.

Нагадаємо, раніше керівництво каналу причиною вручення підозри у скоєнні смертельної ДТП та подання в розшук Димінського називали його відмову "віддати телеканал в управління на 3 роки".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram