Кабмін кров українців не тільки п'є, але й продає
Загрузка плеера...

Український уряд знайшов новий спосіб підзаробити на крові свого народу. І це не просто пафосний мовний зворот. Кабмін пропонує продавати за кордон компоненти донорської крові та виготовлені з неї препарати.

Згідно з чинним законодавством, такий експорт можливий лише за умови забезпечення усіх громадян, які цього потребують, кров'ю для переливання. Незаконна очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун стверджує, що на донорських станціях наразі спостерігається навіть не дефіцит, а "профіцит" крові, тобто є нібито непотрібні залишки. Їх Володимир Гройсман та компанія і збираються реалізовувати іноземцям.

Для того, аби переконатися, що пані Супрун бреше, достатньо відвідати сайт Асоціації молодих донорів України за Інтернет-адресою donor.ua. Тільки на цьому ресурсі розміщені близько півсотні оголошень про термінову потребу у крові. Ледь не щодня благання про донорство поширюються у соціальних мережах. Виникає питання: про яку тоді "достатню забезпеченість" говорить виконувачка обов'язків міністра?   

Здавалося б, межа цинізму з боку влади вже давно перетнута. Проте заява про те, що продаж крові "підвищить експортний потенціал країни" доводить, що уряд відверто плює на життя та здоров'я громадян заради банальної наживи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram