Росія лишилася без посла ЄС
Загрузка плеера...

Росія продовжує пожинати плоди маніакальних нахилів власного керівництва. За повідомленнями західних ЗМІ, через отруєння екс-шпигуна Скрипаля Європейський Союз вирішив відкликати з Москви свого посла. Поки що – тимчасово, для проведення консультацій.

Інформацію підтвердив прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте. За його словами, виїзд німецького дипломата Маркуса Едерера був погоджений європейськими лідерами на саміті, що розпочався в Брюсселі. Цей крок має слугувати жестом підтримки офіційного Лондона у конфлікті з Москвою.

Втім, члени Європейської Ради можуть піти ще далі. Подейкують, що глава британського уряду Тереза Мей закликає своїх колег наслідувати приклад Сполученого Королівства та вислати російських дипломатів по всій Європі.

Нагадаємо, що Лондон звинувачує Кремль у застосуванні хімічної зброї для замаху на життя колишнього розвідника Сергія Скрипаля. Через це 23 співробітників російського дипломатичного корпусу оголосили персонами нон грата. У відповідь Росія вигнала таку ж кількість британців, яких зголосився "прихистити" міністр закордонних справ України Павло Клімкін.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram