Погано обирають: Корея знов арештовує президента
Загрузка плеера...
  • Источник: фото Getty Images

Південна Корея має всі шанси увійти в історію як рекордсмен за кількістю колишніх президентів, що отримали тюремний строк. Вже четвертий екс-глава держави невдовзі опиниться на лаві підсудних.

Правоохоронці одержали ордер на арешт 76-річного Лі Мен Бака, який очолював країну у період з 2008 до 2013 року. Політика звинувачують у хабарництві, ухилянні від сплати податків, розтраті державних коштів, зловживанні владою та кількох інших тяжких злочинах. Зокрема, екс-президенту інкримінують створення фонду, завдяки якому він незаконно заволодів 25 мільйонами доларів. Якщо провину Лі Мен Бака доведуть, він проведе за ґратами решту свого життя.

Першим з попередників нинішнього глави держави Мун Чже Іна, хто став на слизьку доріжку корупції, був Чон Ду Хван, який займав пост номер один ще у 80-і роки. Майже одночасно з ним арештували і його наступника Ро Тхе У. Обох хабарників помилували у 1997 році під час кампанії "великої національної гармонії". А от Пак Кин Хе поблажки навряд чи світять. Усунена не так давно в порядку імпічменту лідерка, скоріше за все, загримить до в'язниці не менше, ніж на тридцять років через зловживання владою та розголошення державної таємниці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram