Голова РДА використав дружину, щоб приховати дохід
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України спільно з прокурорами САП повідомило про підозру у вчиненні злочину голові Деснянської районної державної адміністрації міста Києва Геннадію Заболотному. Чиновника, який був призначений на цю посаду лише в січні, звинувачують у декларуванні недостовірної інформації.

За версією детективів, ще за часів свого перебування на чолі Березівської райадміністрації Одеської області Заболотний приховав від податківців та НАЗК відомості про свою земельну ділянку. Окрім того, у 2015 році на користь дружини посадовця абсолютно безоплатно були відчужені корпоративні права на суму 2 мільйони гривень, які раніше належали підозрюваному. У такий спосіб держслужбовець намагався уникнути надання пояснень щодо джерела цих статків.

Дії пана Заболотного кваліфікували як порушення закону "Про запобігання корупції". Слідчі дії тривають ще з грудня 2016 року. Кримінальне провадження відкрито за статтею 366 Кримінального кодексу України, яка передбачає максимальне покарання у вигляді дворічного тюремного ув'язнення з позбавленням права займатися певною діяльністю чи обіймати певні посади.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram