Головні події 22-23 березня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 22-го до ранку 23 березня 2018 року:

ЄС відкликав посла в Росії

Через отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля Європейський союз вирішив відкликати свого посла з РФ. Виїзд дипломата Маркуса Едерера є жестом підтримки Лондону у конфлікті з Москвою.

НАБУ підозрює столичного чиновника

Детективи НАБУ оголосили про підозру голові Деснянської районної держадміністрації Києва Геннадію Заболотному. Його звинувачують у внесенні завідомо недостовірних даних до електронної декларації за 2015 рік.

У Кореї арештували ще одного президента

У Південній Кореї за підозрою у корупції видано ордер на арешт колишнього президента республіки Лі Мен Бака. Це вже четвертий екс-глава держави за увесь час, якого звинуватили у вчиненні кримінального злочину.

Міськрада Львова теж проти маршруток

Міська рада Львова підтримала електронну петицію щодо відмови від використання маршруток для перевезення пасажирів. Упродовж п'яти років місто має перейти на електротранспорт та зручні великі автобуси.

Прокурор Сус вийшов під заставу

Адвокат Дмитро Дмитренко повідомив, що колишній прокурор Дмитро Сус вийшов із СІЗО під заставу 1,2 млн гривень. Проти чиновника відкрито кримінальні справи за привласнення майна та декларування недостовірної інформації.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram