Скандал із Савченко: "Батьківщина" замітає сліди
Загрузка плеера...

На YouTube-каналі політичної партії "Батьківщина" видалили відео, пов'язані з Надією Савченко. Усі виступи лідерки Юлії Тимошенко, яка закликала Україну домогтися визволення "народної героїні" зникли, як тільки Савченко позбавили недоторканності та проголосували за її затримання. Зокрема, було видалено ролики під назвою "Надія Савченко гідно тримає прапор України" та "Надію Савченко треба визволяти з полону".

Отак легко людина номер один у виборчому списку партії на виборах 2014 року перетворилася на вигнанця. Спочатку Юлія Володимирівна завдяки цій жінці пройшла у парламент, а тепер кардинально змінила погляди і залишила "Батьківщину" без Надії.

Тепер це відео, як і решта тих, що були спрямовані на підтримку Савченко, виглядають так.

"Батьківщина" остаточно викреслила ім'я Надії із плейлиста свого каналу, однак із пам'яті українців палкі заклики лідерки партії не витреш. Ця ситуація вкотре засвідчує, як легко українські політики відмовляються від своїх поглядів і переходять на більш вигідну позицію, всіляко намагаючись відчиститися від бруду, у якому самі нещодавно порпалися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram