"Свободівці" захопили "Велику Московську"
Загрузка плеера...

Активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" здійснили захоплення однієї з архітектурних пам'яток Одеси на вулиці Дерибасівській. Молодики в масках увірвалися до приміщення готелю "Велика Московська", який належить приватній компанії "Інкор", та вивісили на фасаді банери "Відкрито для людей" та "Це власність одеситів".

Заступник голови обласної організації партії Костянтин Василець під час спілкування з пресою заявив, що своєю акцією "свободівці" хотіли привернути увагу громадськості до нищення історичних будинків. Власника компанії "Інкор" Руслана Тарпана праворадикал звинуватив у тому, що під загрозою руйнування опинився не лише готель, але й дім Руссова та Масонський будинок. Соратники Олега Тягнибока вимагають повернути ці споруди до комунальної власності. При цьому Василець заперечив факт штурму та захоплення "Великої Московської".

Зазначимо, що правоохоронці не стали заважати протиправним діям націоналістів. Сам готель наразі не функціонує. Судячи з відео, оприлюдненого ВО "Свобода", всередині ведуться масштабні ремонтні роботи.          

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram