Супрун доводила суддям, що вона "легітимна"
Загрузка плеера...

Міністерство охорони здоров'я знову спробувало подати позов проти Національного медуніверситету ім. Богомольця. Для цього виконувачка обов'язків міністра Уляна Супрун вирішила довести суду, що вона "легітимно" обіймає свою посаду.

Справа в тому, що після подачі першої позовної заявки міністерству відмовили через те, що звернення підписано особою, яка "не має процесуальної дієздатності, права підписувати документ, або ж якщо посадове становище особи не було вказано".

Супрун вважає, що Господарський суд Києва просто не хоче розглядати позов до медуніверситету, і тому служителі Феміди демонструють "дива винахідливості". Сама очільниця МОЗу впевнена, що суд мала би задовольнити інформація про неї з сайту відомства або Кабінету Міністрів. У своєму Twitter урядовця виклала фото виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Зрештою, міністерство перепадало заявку проти медуніверситету.

Нагадаємо, конфлікт між навчальним закладом та міністерством розпочався після зриву тестування для студентів. МОЗ відстороняв ректорку Богомольця Амосову, проте її поновили на посаді. Саме рішення тепер і хоче оскаржити Супрун.

Джерело: відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram