Київрада готова виділити землю для будівництва метро
Загрузка плеера...

Комісія Київради з питань транспорту, зв'язку та реклами надала дозвіл на розробку проекту щодо відведення земельних ділянок для будівництва двох станцій метро на Виноградар. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Голова комісії Олексій Окопний зазначив, що наразі проводиться тендер на закупівлю послуг генпідрядника. Також вирішується питання щодо відведення землі, на якій будуть розгорнуті будівельні майданчики, в оренду на 7 років.

Після завершення будівництва, станції переходять на обслуговування "Київського метрополітену", а решта земельних ділянок будуть повернуті до міських земель для загального користування.

Згідно з ухваленим технічно-економічним обґрунтуванням, метро на Виноградар буде прокладене від станції “Сирець” та включатиме 4 станції.  Загальна вартість ділянки складатиме майже 11,2 мільярди гривень, а її протяжність буде 7,4 кілометри.

Нагадаємо, що у бюджеті на 2018 рік для будівництва метро на Виноградар Київрада передбачила 1,5 мільярди гривень, які за потребою може збільшити до 2,5 мільярдів.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram