Син Каддафі готовий "топити" Саркозі
Загрузка плеера...

Після допиту, що тривав майже дві доби з невеликою перервою на відпочинок, колишньому президентові Франції Ніколя Саркозі висунули офіційні звинувачення. Екс-господареві Єлисейського палацу інкримінують "пасивне хабарництво, незаконне фінансування виборчої кампанії та приховування державних коштів Лівії".

За повідомленнями французьких ЗМІ, всупереч кримінальному переслідуванню, Саркозі вдруге дозволили покинути будівлю Центру по боротьбі з корупцією у передмісті Парижа Нантері та провести ніч вдома. Сам політик заперечує факти, через які йому загрожує ув'язнення, зокрема, отримання надмірно великої суми грошей на ведення передвиборчої боротьби від Муаммара Каддафі.

Втім, докази щодо провини Саркозі готовий надати син диктатора Сейф аль-Іслам. Чоловік стверджує, що він та колишній керівник розвідки Абдулла Сенуссі мають у своєму розпорядженні записи першої зустрічі французького та лівійського лідерів перед виборами 2007 року. Поки що молодшого Каддафі не залучили до справи у якості свідка, проте це можуть зробити вже найближчим часом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram