У Раді присягнув новий депутат
Загрузка плеера...

У прес-службі ЦВК повідомили, що реєстрація Зварича може відбутись тільки після "подання ним необхідних документів". Обраний народний депутат Верховної Ради від політичної партії "Народний Фронт" Михайло Побочіх під час засідання парламенту склав присягу на вірність.

Побочіх замінить у Раді Людмилу Денісову, яку призначили омбудсменом. Він включений до виборчого списку "фронтовиків" під 81 номером.

Зазначимо, народний депутат Михайло Побочіх 1986 року народження, має вищу освіту. Обіймає посаду заступника начальника управління експлуатації інформаційних систем АТ "Ощадбанк".

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про ще одного депутата, який ввійде в Раду від партії "Блок Петра Порошенка". Ним виявився колишній міністр юстиції України Роман Зварич. Чиновник працював в урядах Юлії Тимошенко та Віктора Януковича і "прославився" тим, що збрехав про наявність вищої освіти.

Проте екс-урядовець не дуже поспішає до Ради. У прес-службі ЦВК повідомили, що наразі зареєстровано лише народного депутата Побочіх, а реєстрація Зварича може відбутись тільки після "подання ним необхідних документів".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram