Головні події 21-22 березня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 21-го до ранку 22 березня 2018 року:

Президент Перу йде у відставку

На тлі звинувачень у корупції прездент Перу Пабло Кучинськи вирішив добровільно залишити свою посаду. Політик не визнав себе винним, проте погодився на відставку напередодні голосування за усунення в порядку імпічмента.

Син Каддафі виступив проти Саркозі

Син колишнього лівійського диктатора Муаммара Каддафі заявив, що в нього є докази провини екс-президента Франції Ніколя Саркозі. Колишнього главу Французької Республіки офіційно звинуватили у корупції та незаконному фінансуванні передвиборчої кампанії.

США розщедрились для України

У Конгресі США представили закон про бюджетні асигнування, що містить розширену підтримку для України. Штати готові надати наші державі фінансову допомогу на суму 620 мільйонів доларів, що більше, ніж минулого року.

Єврокомісія критикує НАЗК

Член Єврокомісії Франк Поль заявив, що НАЗК не використовує рекомендації для поліпшення процесу перевірки декларацій. Усього європейські експерти надали українському антикорупційному органу 19 порад, проте усі вони були проігноровані.

Цукерберг визнав свої помилки

Засновник Facebook Марк Цукерберг зізнався, що в отриманні компанією Cambridge Analitica даних 50 мільйонів користувачів є вина соцмережі. Мільярдер обіцяє провести аудит усіх додатків, які мають доступ до великої кількості інформації про користувачів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram