Президент Перу "пішов на випередження"
Загрузка плеера...

У політиці однією з ознак мудрості є вміння вчасно піти. На відміну від вітчизняних чиновників, цією рисою володіє президент Перу Пабло Кучинськи. Звинувачений у корупції глава держави виступив з офіційною заявою, що добровільно полишає свій пост.

Кучинськи підозрюють у тому, що він приховував свої зв'язки з бразильською будівельною компанією Odebrecht. Окрім того, президент нібито ухилявся від сплати податків через офшори. Сам політик заперечує будь-яку протизаконну діяльність зі свого боку, але визнає, що у нинішній ситуації йому краще не чіплятися за посаду. Це рішення було оголошено буквально за кілька днів до голосування у Конгресі Перу щодо усунення Кучинськи в порядку імпічменту. Таким чином перуанський лідер зміг уникнути ганебної долі.   

Обов'язки глави держави до наступних виборів, які заплановані на 2021 рік, виконуватиме віце-президент Мартін Візкарра. Втім, раніше повідомлялося про те, що соратник Кучинськи може вирішити також піти у відставку в знак солідарності. Якщо це станеться, то у країні може бути проведене дострокове волевиявлення.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram