НАЗК ігнорує поради Єврокомісії
Загрузка плеера...

Ефективність роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Маючи у своєму розпорядженні дані тисяч електронних декларацій, відомство вкрай повільно проводить їх перевірку, а відповідно, порушники законодавства залишаються непокараними.

Замість того, аби оптимізувати свою роботу, НАЗК ігнорує рекомендації своїх більш досвідчених колег з-за кордону. Принаймні, так стверджує лідер групи підтримки України з питань юстиції та внутрішніх справ у Європейській комісії Франк Поль.

За словами чиновника ЄС, два експерти проаналізували систему перевірки декларацій та виявили суттєві проблеми. Посадовцям НАЗК було надано 19 офіційних порад щодо того, як поліпшити цей процес. Проте до сьогодні фактично жодна з рекомендацій не була застосована на практиці. Тож позитивних змін у Єврокомісії не побачили.     

Небажання дослухатися до європейський експертів свідчить про одне: Національне агентство насправді не зацікавлене у притягненні корупціонерів до відповідальності, а його робота зорієнтована виключно на захист інтересів влади.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram