Розрив економічної програми з РФ наслідків не матиме
Загрузка плеера...
  • Источник: pixabay.com

Розрив програми економічного співробітництва з Росією на 2011-2020 роки ніяких важких економічних наслідків не матиме. Про це заявив екс-міністр економіки України Віктор Суслов.

Він зазначив, що основні напрямки цієї програми – це співпраця у сфері взаємних поставок, зокрема, і військового призначення. Україна припинила поставки військової продукції в Росію ще з 2014 року. Також передбачався розвиток співробітництва у рамках вільної торгівлі СНД, але після того, коли Україна у 2016 почала орієнтуватись на Захід та Європу, цей режим припинив діяти.

Крім того, Суслов зауважив, що програма економічного співробітництва стосувалась виключно міждержавних питань, які не мають відношення до приватного сектору.

Віктор Суслов екс-міністр економіки України:

"Те направления сотрудничества, которые были у частного сектора, они будут реализовываться и дальше. Что касается межгосударственных отношений, то они прекращены, но в основном все это утратило свою актуальность еще раньше".

За словами екс-міністра економіки України, нам не варто очікувати якихось сильних негативних наслідків від припинення цієї угоди.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram