Порошенко ускладнив в'їзд для росіян
Загрузка плеера...

Петро Порошенко вирішив ускладнити правила в'їзду в Україну для росіян. Президент погодив відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони "Про невідкладні з нейтралізації загроз національній безпеці у сфері міграційної політики".

Нові положення передбачають, що перевірка громадян РФ, які прямують до України, має відбуватись заздалегідь. Для цього треба запровадити систему електронного сповіщення, де мають реєструватися ті росіяни, які запланували поїздку. За розробку і впровадження змін відповідає Кабінет Міністрів України.

Впродовж місяця урядовці мають розробити і підготувати зміни до законів і кодексів. Чиновники повинні також посилити відповідальність за порушення порядку працевлаштування або навчання іноземців.

Два місяці відведено на те, щоб запустити чотирирівневу систему контролю за в'їздом і перебуванням в Україні іноземців або людей без громадянства. Загалом же, як зазначили у Президента, необхідно розробити окрему Стратегію державної міграційної політики, що включатиме план дій до 2025 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram