Епопея з Ryanair завершилась на користь українців
Загрузка плеера...

У це важко повірити, проте представники ірландського лоукостера "Ryanair" та керівництво київського аеропорту "Бориспіль", схоже, нарешті знайшли спільну мову. Сторони погодили фінансові умови виходу авіакомпанії на вітчизняний ринок. Тож вже незабаром українці зможуть літати до країн Європи за вигідними цінами.

Цікаво, що радісною новиною з громадськістю поділився не міністр інфраструктури Володимир Омелян, а його начальник й тезко, голова уряду Володимир Гройсман. Прем'єр-міністр озвучив цю інформацію прямо під час засідання Кабміну. З цього можна зробити висновок, що пан Гройсман тягне ковдру на себе і намагається приписати цю заслугу своїй "скромній" персоні. Хоча саме Омелян понад рік боровся з упертістю директора "Борисполя" Павла Рябікіна, який навідріз відмовлявся знизити для ірландців тарифний збір.

Нагадаємо, що "Ryanair" мав здійснювати перельоти з України ще минулого року. Проте компанії довелося зіткнутися з лобіюванням інтересів перевізника-монополіста "Міжнародні авіалінії України". Рейси лоукостера плануються не лише зі Львова та Києва, про які заявлялося раніше, але й з інших міст, зокрема, Харкова, Одеси і Херсона.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram