Україна – у топ-3 дешевих країн через бідність
Загрузка плеера...

Україна посіла третє місце в рейтингу з найдешевших для життя країн у світі. Про це свідчать проведені у 2018 році дослідження, які були засновані на індексі Numbeo - онлайн бази, що формують користувачі з усього світу.

У рейтинг з найдешевшим рівнем життя також увійшли Румунія, Білорусь, Молдова, Македонія, Сербія, Албанія, Боснія та Герцеговина. Щодо найбідніших країн, то туди потрапили Індія, Туніс, Косово, Грузія, Азербайджан, Бангладеш та Алжир. Країнами з найдорожчим рівнем життя стали Норвегія, Швейцарія, Ісландія, Бермудські та Багамські острови.  

При розрахунках рейтингів у дослідженні враховувались майже 50 факторів, до яких входять вартість нерухомості, купівельна спроможність, споживчі витрати та середній рівень цін.

Незважаючи на "дешевизну" життя, Україна залишається однією з найбідніших країн у світі через низький рівень зарплатні та внаслідок проведених владою "псевдореформ".

Нагадаємо, що у 2017 році Київ посів четверте місце у світі за швидкістю подорожчання життя. Дослідження проводилось у 133 містах планети, серед яких столиця України опинилася на 110 місці, піднявшись за рік на 14 пунктів.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram