Москаль залишив радикалів без балаклав
Загрузка плеера...

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль знову демонструє, що він сам собі голова. Одіозний чиновник підписав розпорядження, яким заборонив носити на території регіону балаклави під час проведення масових акцій.

Приводом для такого рішення стали мітинги, проведені праворадикальними організаціями під час святкування річниці проголошення Карпатської України. Поліції довелося працювати у посиленому режимі, аби запобігти провокаціям. Проте виявилося, що правоохоронці практично безсильні проти ймовірних хуліганів, оскільки майже всі учасники ходи з факелами та піротехнікою приховували свої обличчя. За таких умов неможлива ідентифікація порушників.

Геннадій Москаль називає ненормальною ситуацію, коли українці збираються на масові заходи, прикриваючись від закону патріотичними гаслами. Тому віднині балаклави, шоломи та маски на Закарпатті – табу. Зазначимо, що це вже третій випадок за останній місяць, коли губернатор дозволяє собі не рахуватися з думкою центральної влади. Раніше Геннадій Геннадійович самовільно призначив 15 березня вихідним днем, а також оскаржив у Конституційному суді закон "Про об'єднання територіальних громад".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram