Прокурорські війни: Луценко завдає удару у відповідь
Загрузка плеера...

Спеціалізована антикорупційна прокуратура опинилася під загрозою втрати своєї формальної незалежності. Змова ГПУ та НАБУ проти керівника відомства Назара Холодницького та відкриття стосовно нього дисциплінарного провадження має на меті не лише його усунення з посади, але й руйнування принципів, на яких узагалі створювалися українські антикорупційні органи.

За інформацією деяких джерел, прослуховування в кабінеті пана Холодницького ініціював Юрій Луценко, а допоміг йому це зробити Володимир Гуцуляк – голова так званого "департаменту Кононенка-Грановського", який займається чутливими для влади справами. Це був своєрідний акт помсти за те, що очільник САП нібито активно контактував з американцями щодо призначення саме його наступним генеральним прокурором. До речі, близьке оточення Холодницького відкидає будь-які переговори з представниками США як абсолютну брехню.

Втім, апетит приходить під час їжі. В певний момент Луценко зрозумів, що позбувшись голови САП, може підім'яти під себе усю систему. Виявляється, у Генпрокуратурі вважають, що оскільки Холодницький – заступник Луценка, а його перший заступник не вповноважений виконувати обов'язки заступника генпрокурора, то в.о. керівника антикорупційної прокуратури після кадрових перестановок стане сам Юрій Віталійович! Це відкриє для колишнього голови фракції "БПП" доступ до того, до чого раніше йому було зась, – справ НАБУ. За цього сценарію усі органи, вповноважені розслідувати факти корупції у владі, опиняться в руках однієї людини, репутація якої, м'яко кажучи, не ідеальна, а компетенція просто відсутня.          

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram