Подання на Савченко: 40 сторінок "апокаліпсису"
Загрузка плеера...

Подання на позбавлення недоторканності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко, яке регламентний комітет парламенту має розглянути у середу, 21 березня, вже "злито" до Всесвітньої мережі. Зокрема, документ, що складається із сорока сторінок, з'явився на Facebook-сторінці вірного соратника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антона Геращенка.

Складений генеральним прокурором Юрієм Луценком опис злочинів, які нібито вчинила Герой України, більше нагадує картину апокаліпсису, ніж кримінальну справу. За словами очільника ГПУ, Савченко у змові з керівником "Офіцерського корпусу" Віктором Рубаном тривалий час планувала насильницьке повалення конституційного ладу.

Колишня бранка Кремля буцімто збиралася обстріляти будівлю Верховної Ради та інші споруди "урядового кварталу" та вчинити вбивство усіх представників центральної влади, включно з Президентом України. Луценко переконує, що задля здійснення цього наміру Надія незаконно заволоділа великою кількістю стрілецької зброї, гранат та вибухівки. Зрештою, генпрокурор закидає Савченко правопорушення, передбачені більш ніж десятком статей Кримінального кодексу.   

Варто зауважити, що доказова база, тобто перелік свідчень та матеріалів, на основі яких було висунуто звинувачення, за обсягом значно поступається сповненій жахаючих деталей розповіді пана Луценка про державний переворот. І це лише підтверджує, що подання готувалося непрофесійно та упереджено. Та й чого ще очікувати від прокурора, в якого немає навіть юридичної освіти?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram