В ООН занепокоїлись через безкарність в Україні
Загрузка плеера...

В Організації Об'єднаних Націй стривожились через свободу слова в Україні. У комісії з питань прав людини підготували доповідь про проблеми українських ЗМІ.

Експерти ООН проаналізували період з листопада по лютий. За цей час було зафіксовано щонайменше 18 посягань на свободу поглядів та їх вираження. Тобто в середньому кожні п'ять днів журналісти стикались з проблемами.

В Організації Об'єднаних Націй найбільш резонансними назвали напад на союз православних журналістів, погрози блогеру Анатолію Шарію, а також блокування холдингу "Вісті". Серед тих, хто любить втручатися у роботу ЗМІ, виокремили національні дружини, а також праворадикалів з "Правого сектору" і С14.

На активізацію нападів на пресу скаржились і в Національній спілці журналістів. Крім того, медійники нарікають, що поліція не розслідує такі інциденти, резонансні побиття та вбивства досі лишаються нерозкритими. Помітили це і в ООН. Організація Об'єднаних Націй заявила про занепокоєння, адже безкарність створює додаткову загрозу для ЗМІ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram