Світ не квапиться вітати Путіна
Загрузка плеера...

Світові лідери не квапляться вітати Путіна з перемогою на президентських виборах у Росії. Найбільш значущою є відмова від урочистих привітань Дональда Трампа. Лідер США вирішив, що не дзвонитиме у Москву. Навіть у своєму twitter Трамп не згадував про президента РФ.

Зокрема, у Вашингтоні заявили, що результат російських виборів не здивував Сполучені Штати. Втім, Дональд Трамп не відмовляється від контактів з Росією. У Білому домі заявили, що готові співпрацювати тоді, коли це відповідає спільним інтересам.

Попри досить жорстку позицію США, у Путіна вирішили не ображатись. У Кремлі пояснили, що також готові до співпраці. Крім того, тут заявили, що кількість привітань була настільки великою, що телеграму президента США, якби вона існувала, могли б просто не помітити.

Путіна привітали здебільшого країни Далекого і Близького Сходу. Європейці, які першими розкритикували вибори в окупованому Криму, тепер не поспішають дзвонити до Москви. Поки що на це зважились лише лідери Німеччини та Франції, а також представник Ради Європи.

А от польський президент Анджей Дуда вже заявив, що не буде вітати Путіна з перемогою. Зазначимо, Польща, як і інші країни ЄС, назвала неприйнятними проведення виборів на українському півострові.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram