У "справі Клименка" не повернули й 10% збитків
Загрузка плеера...

Нинішня українська влада має унікальну здатність: хвалитися тим, за що іншим мало б бути соромно. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос з неприхованою гордістю повідомив, що його підлеглі нібито успішно завершили провадження про "податкові майданчики" екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. За словами службовця, це перший випадок в сучасній історії України, коли економічна справа щодо великої злочинної організації була "доведена до логічного кінця".

Проте результати розслідування, відверто кажучи, не вражають. Із 52 фігурантів, яким було оголошено підозру, половина переховуються від правоохоронців і перебувають у розшуку. Загальна сума збитків, завданих державі, за оцінками слідчих, становить понад 104 мільярди гривень. Натомість повернути до казни заледве вдалося 100 мільйонів, тобто менше 10%.

74 мільйони склав розмір застави, яку сплатили затримані підозрювані, а ще 26 виплатили ті, хто підписав угоду про визнання своєї провини. Пан Матіос виправдовується тим, що прокурори вилучили значні обсяги майна та готівки, проте арешт ще не означає, що ці активи опиняться в бюджеті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram