Зірка українського біатлону завершує кар'єру?
Загрузка плеера...

Українська збірна з біатлону підбиває підсумки вкрай суперечливого сезону, який через бойкот змагань у Росії завершила достроково. Успіхи на етапах Кубка світу були затьмарені провалом в олімпійському Пхьончхані та скандалом, який спалахнув між спортсменками та тренерським штабом.

Незважаючи на усі перипетії, однозначно радувала своїми результатами Юлія Джима. Киянка узяла на себе роль лідера команди і аж чотири рази піднімалася на п'єдестал пошани – тричі стала "бронзовою" в індивідуальних дисциплінах і здобула "срібло" в естафеті. Навіть на невтішній для нас Олімпіаді Джима була єдиною, хто на дистанції не програвав суперникам, а скорочував відставання. На жаль, усе зіпсувала хвороба, яка підкосила Юлю якраз перед поїздкою до Південної Кореї.

На тлі успіхів зірки українського біатлону справжнім шоком стала заява Джими про те, що минулий сезон, цілком можливо, був останнім у її кар'єрі. Спортсменка відмовляється повідомляти причини свого рішення, говорячи тільки, що "переросла цей рівень і треба йти далі". 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram