На неіснуючих запчастинах заробляли 30 тисяч щодня
Загрузка плеера...

В Умані, що на Черкащині, представники кіберполіції викрили злочинне угруповання, яке ошукувало жителів міста шляхом продажу неіснуючого товару.

За попередньою інформацією, шахраї створили сайт, на якому пропонували до продажу автомобільні запчастини. Обов'язковою умовою покупки товару була 100% передплата. Щойно зловмисники отримували її, одразу ж залягали на дно на кілька днів. Завдяки такій схемі, підозрювані заробляли від 20 до 30 тисяч гривень щодня.

Правоохоронці одразу відкрили кримінальне провадження. У ході слідства поліція встановила, що група злочинців діяла на теренах України ще із 2006 року і складалася із 6 учасників. Чоловіки мали кілька сайтів із буцімто реальним товаром. А для того, аби їх не викрили, кожних 2 тижні фігуранти справи переїжджали з регіону в регіон, щокілька днів змінювали мобільні номери та банківські реквізити.

Кіберполіція провела обшуки уманського "офісу" й вилучила комп'ютери, більше 20 мобільних телефонів і зошити із чорною бухгалтерією. Відтак, правоохоронці розпочали більше 15 кримінальних справ.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram