У Східній Гуті продовжують гинути діти
Загрузка плеера...

У Східній Гуті з повітря обстріляли одну зі шкіл. Внаслідок бомбардувань загинули щонайменше 15 дітей. Крім того, десятки цивільних зазнали поранень. Про це повідомили у сирійському центрі моніторингу за дотриманням прав людини.

Згідно з інформацією, загиблі та потерпілі переховувалися у підвалі школи під час обстрілів. Рятувальні роботи ще тривають, тому число жертв може зрости.

Спостерігачі припускають, що атаку могли здійснити російські військово-повітряні сили, що підтримують режим Башара Асада. На це вказують задіяні під час операції літаки.

Проте незалежних підтверджень цієї інформації поки що немає.

Нагадаємо, нещодавно Російська Федерація заблокувала засідання Ради безпеки ООН щодо дотримання прав людини в Сирії. Росію підтримали Китай та непостійні члени Радбезу: Казахстан і Болівія.

Також зазначимо, що регулярні обстріли анклаву Східна Гута тривають з середини лютого цього року. Жертвами бомбардувань стали вже майже 1,5 тисячі цивільних, серед них близько 300 дітей.

Сьогодні сирійська урядова армія контролює майже всю територію анклаву. Головним угрупованням серед тих, хто чинить опір військам Асада - ісламістське "Джебхат ан-Нусра".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram