За "табір смерті" відповість ДСНС
Загрузка плеера...

Прокуратура Одеської області зробила ще один крок у резонансному розслідуванні пожежі в дитячому таборі "Вікторія". Співробітники відомства передали до суду обвинувальні акти стосовно двох посадовців Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Мова йде про колишнього керівника відділу Головного управління ДСНС у Київському районі Одеси та чинного інспектора. Їх обох підозрюють у службовій недбалості, яка призвела до тяжких наслідків.

Маючи обов'язок слідкувати за дотриманням вимог пожежної безпеки, чиновники не склали рапорт про порушення у таборі "Вікторія", хоча їм було відомо про рівень загрози життю та здоров'ю дітей. Такі дії підпадають під статтю 367 Кримінального кодексу України, яка передбачає максимальне покарання у вигляді п'яти років ув'язнення з позбавлення права обіймати певні посади.

Зазначимо, що останнім своїм рішенням суд повністю зупинив діяльність дитячого табору, в якому 16 вересня 2017 року загинули три дівчинки. Фігурантами у справі про пожежу, окрім службовців ДСНС, проходять також вихователька Наталя Янчик та колишній директор закладу Петрос Саркісян.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram