Головні події 19-20 березня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 19-го до ранку 20 березня 2018 року:

ООН засуджує "вибори" в Криму

Речник генсека ООН Стефан Дюжаррік повідомив, що позиція організації щодо підтримки територіальної цілісності України залишається незмінною. "Вибори" президента РФ в окупованому Криму керівництво ООН вважає юридично нікчемними.

Угорщина знов тисне на Україну

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто вимагає від Києва відтермінування закону "Про освіту" до 2023 року. У разі недотримання цих вимог Сіярто обіцяє блокувати європейські та євроатлантичні прагнення України.

В Одесі судитимуть чиновників ДСНС

Прокуратура Одеської області спрямувала до суду обвинувальні акти щодо двох чиновників ДСНС у справі про табір "Вікторія". Службовців підозрюють у службовій недбалості, що спричинила пожежу та загибель трьох неповнолітніх осіб.

Обшуки "Нової пошти" нічого не дали

Під час зустрічі з власником "Нової пошти" В'ячеславом Климовим Юрій Луценко підтвердив, що в ході обшуків у компанії порушень виявлено не було. ГПУ та "Нова пошта" домовилися розробити спільний план дій з метою недопущення перевезення незаконних вантажів.

Савченко вимагає звільнити Луценка

Нардеп Надія Савченко подала скаргу на генпрокурора Юрія Луценка та звернулася до Президента з вимогою дати згоду на його звільнення. Савченко вважає, що Луценко порушив принцип презумпції невинуватості відносно неї, а також не дотримався присяги прокурора.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram