Савченко просить гаранта гнати генпрокурора геть
Загрузка плеера...

Народний депутат України Надія Савченко оголосила війну очільнику ГПУ Юрію Луценку. Колишня бранка Кремля спрямувала до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії скаргу на недотримання генеральним прокурором принципу презумпції невинуватості.

Савченко вважає, що під час виступу у Верховній Раді, коли Луценко звинуватив її у підготовці теракту та державного перевороту, він дозволив собі визначати вину особи замість суду, таким чином поставивши себе вище судової гілки влади. За це позафракційна обраниця просить притягнути генпрокурора до дисциплінарної відповідальності.

Власниця звання Героя України також написала звернення до Президента Петра Порошенка. У ньому депутат вказує на порушення Луценком присяги прокурора щодо неухильного дотримання Конституції та захисту прав і свобод громадянина. Савченко вимагає, аби гарант передав до парламенту письмову згоду на звільнення генерального прокурора.

Зазначимо, що у середу, 21 березня, регламентний комітет Верховної Ради має розглянути подання Юрія Луценка щодо позбавлення Надії Савченко депутатської недоторканності, її затримання та арешту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram