"Укроборонпром" хоче підправити репутацію
Загрузка плеера...

"Укроборонпром", який неодноразово звинувачували у корупції, вирішив підправити свою репутацію. Державний концерн повідомив, що змінить тендерну процедуру, адже саме закупівлі надають найбільше можливостей списати і вивести бюджетні гроші.

Наказ про зміну процедури підписав гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. Тепер постачальник, який виграв тендер, має надати гарантії виконання умов договору (5% від суми контракту). Це може бути завдаток, депозит, застава тощо.

Таким чином у держконцерні хочуть убезпечитись від недобросовісних підрядників. Керівник "Укроборонпрому" пояснив, що компанії, які намагаються стати постачальниками, часто настільки малі, що не можуть впоратись з замовленням. Такі підприємці просто зникають. Через це доводиться постійно переносити ремонт техніки або ж модернізацію озброєння.

Тим часом зарубіжні експерти вважають, що проблема не лише у безвідповідальності українських постачальників. Місяць тому New York Times заявив, що корупцію в Україні годує війна, адже значна частина грошей прихована грифом секретності.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram