Самогубство льотчика Волошина: довели?
Загрузка плеера...

Виконувач обов'язків голови Миколаївського аеропорту та льотчик-герой АТО Владислав Волошин, який наклав на себе руки, не залишив передсмертної записки, однак у мережі з’явилися скріни його переписки.

Із повідомлень випливає, що на керівника аеропорту чинили тиск. Ймовірно, що очільник області. Про це не було сказано прямо, однак серед повідомлень часто згадувався губернатор, а також чоловік ділився копіями доручень голови Миколаївської ОДА Савченка та висновками перевірки Держаудитслужби скандальних ремонтних робіт в аеропорту. Листування свідчить і про те, що Волошин думав вкоротити собі віку.

Колега покійного льотчика, який тісно з ним спілкувався, розповів журналістам, що причинами самогубства дійсно можуть бути службові негаразди, а саме проблеми щодо фінансування, які виникли під час ремонту об’єкта.

На сайті петицій президенту України з'явилася петиція за відставку голови Миколаївської облдержадміністрації на тлі самогубства Волошина. Сам губернатор у своєму Facebook висловив співчуття з приводу загибелі льотчика, однак свою причетність до цього вважає нісенітницею.

Нагадаємо, 18 березня в Миколаєві застрелився директор аеропорту Владислав Волошин. Після пострілу він ще залишався живий, однак швидка не змогла врятувати чоловіка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram