"Нова пошта" оскаржить дії Генпрокуратури
Загрузка плеера...

У "Новій пошті" прокоментували нещодавні масові обшуки, які Генпрокуратура провела у різних відділеннях Києва, Дніпра, Одеси Харкова, Полтави та Львова. Підставою для обшуків стала ухвала Печерського суду Києва під час закритого засідання. Компанію підозрюють у несплаті податків в особливо великих розмірах.

Володимир Попереднюк, співвласник компанії "Нова пошта":

"Каждый год мы с Вячеславом обращаем внимание, попали мы в ТОП самых богатых украинцев или нет. С радостью вздыхаем, не попали, отлично. Но нам удалось попасть в другой рейтинг. Это рейтинг самых больших налогоплательщиков Украины, который публикует ДФС. Если у компании и есть проблемы с налогами, так это то, что она платит их очень-очень много. На сегодняшний день компания платит 2,3 млрд грн… вся группа компаний".

За результатами обшуків у Харкові було вилучено 132 тис. грн, які нібито не опубліковані та не оприбутковані в касі та у фінансових документах. За словами керівництва компанії, це гроші їхніх клієнтів, які не встигли перерахувати.

У "Новій пошті" вважають, що дії Генпрокуратури демонструють упереджене ставлення до бізнесу з боку держави, адже правоохоронці відверто тиснуть на підприємців.

В’ячеслав Климов, співвласник компанії "Нова пошта":

"Были ограничены перемещения наши по офису. Доходило до курьезов, когда нам без сопровождения запрещалось посетить туалет. Наш офис блокировался людьми в черном без опознавательных знаков. Должен признать, что они были без масок. Но, судя по их действиям и их внешнему виду, это единственное, что отличало их от людей из прошлого".

Деякі активісти стверджують, що "Нова пошта" – це одна із компаній, проти яких відкрили кримінальні провадження 18 листопада 2017 року – за два дні до того, як Генпрокуратурі заборонили проводити слідчі дії.

Давид Арахамія, підприємець:

"В этот же период, в эту же неделю несколько сотен закрытых уголовных производств были открыты этим 5-м отделом "з розслідування особливо важливих справ головного слідчого управління ГПУ". То есть, создается некий убойный отдел ГПУ, который себя обеспечивает, поскольку они больше не могут вести следствия, наперед на пару лет работой.

"Новая почта" – это, так сказать, пощупать свои возможности, как это будет работать, насколько можно оказывать влияние, приходят ли они договариваться и так далее".

Керівництво "Нової пошти" не погоджується з діями Генпрокуратури і планує оскаржувати їх у суді. Загалом власники компанії зауважили, що вони розглядають близько 10-ти версій причин наїзду на "Нову пошту", але озвучити їх наразі не погодилися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram