Гройсман знову "вписався" за бізнес
Загрузка плеера...

До обговорення гучних обшуків на "Новій пошті" долучився і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Очільник уряду вкотре пообіцяв захистити легальний бізнес. Прикметно, що таку заяву Гройсман зробив у той же день, коли співзасновники підприємства дали прес-конференцію про стан справ у компанії.

Прем'єр заявив, що зараз потрібно розібратись у ситуації. Гройсман стверджує, що вже дав відповідне доручення Міністерству юстиції. До спілкування мають долучитись підприємці, силовики і офіс бізнес-омбудсмена.

Нещодавно була створена урядова комісія для розгляду скарг бізнесменів на дії силовиків. Скандальні обшуки у "Новій пошті" мають стати першим інцидентом, який розгляне цей орган. Тим часом не лише поштовий перевізник скаржиться на свавілля правоохоронців після прийняття так званого закону про маски-шоу. Днями у Вінниці представники IT-компаній поскаржились, що працівники СБУ прийшли з обшуками до офісного приміщення. Посилаючись на судову ухвалу, силовики вилучили усю техніку, хоча офіс орендували три компанії, не пов'язані з фігурантами справи.

Нагадаємо, закон про дотримання прав учасників кримінального провадження забороняє силовикам вилучати техніку та документи без вагомих причин або не допускати до процесу адвокатів. Крім того, правоохоронці повинні фіксувати свої дії під час обшуків на відео. Раніше прем'єр обіцяв, що захищатиме бізнес особисто.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram