Міністр Петренко живе на зйомній квартирі
Загрузка плеера...

Міністр юстиції Павло Петренко живе на зйомній квартирі. Про це свідчить його е-декларація.

Міністр тримає "під матрацом" півмільйона доларів. На банківських рахунках Петренка – більш вагомі суми. Так, у фінансових установах голова Мін'юсту тримає понад 2 млн грн і близько одного мільйона доларів.  

Урядовець володіє двома земельними ділянками під Києвом (у Старих Безрадичах і Нових Петрівцях). Живе Петренко у просторій квартирі у столиці, яку орендує у іноземця. Зареєстрований міністр у сестри. Машину чиновник також бере в оренду, хоча у нього є власний Volkswagen Golf. Крім того, у урядовця є колекція дорогих гравюр, а також коштовні ікони та годинники.

Все це міністр може собі дозволити, адже за минулий рік він примножив свої статки більш ніж на чотири мільйони гривень. При цьому зарплата, яку отримав голова Мін'юсту, становить лише 580 тис. грн ( в середньому по 48 тисяч на місяць). Це втричі менше, ніж сума відсотків, які Петренко отримав за зберігання своїх заощаджень. Ще понад два мільйони урядовець заробив, продавши дещо зі свого майна.

Нагадаємо, що минулого року у декларації міністра юстиції було знайдено ряд порушень. Проте Національне агентство з питань запобігання корупції не знайшло підстав для притягнення міністра до адміністративної відповідальності.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram