Захід не визнає "вибори" в Криму законними
Загрузка плеера...

18 березня теренами Європи прокотилася хвиля мітингів проти проведення "виборів" глави Російської Федерації на території Криму. Відтак у Болгарії кілька десятків активістів прийшли до посольства РФ. Така ж ситуація сталася і в Мадриді. Там відкрито заявили, що "Крим – це Україна, і світова спільнота виступає проти незаконної анексії півострова Росією". Схожі протести пройшли і в Чехії.

Водночас у Франції мітинги не проводили. Натомість у Міністерстві закордонних справ заявили, що країна не визнає "вибори" у Криму і досі "прихильна до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України". Таку ж позицію займають і в Європейському союзі, і в Норвегії, Польщі, Німеччині й інших країнах світу.

У зв'язку з подіями соціальні мережі переповнені повідомленнями із критикою дій Володимира Путіна. Кожна із висловлених думок закінчується хештегом #CrimeIsUkraine.

Варто зазначити, що Президент України Петро Порошенко тільки у понеділок, 19 березня, відреагував на проведення Росією "виборів" на території Криму. Глава держави записав відеозвернення до українців, у якому запевнив, що "голосування" є незаконними та сфальсифікованими.

Джерело: фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram