Дель Потро перервав переможний поступ Федерера
  • Источник: Фото ATP Twitter

Хуан Мартін дель Потро наразі є ледь не єдиним гравцем у професійному тенісному турі, який знає, як впоратися з нестримним Роджером Федерером. Півроку тому саме аргентинець не пустив швейцарця до півфіналу U.S. Open. А у неділю 20-разовий переможець турнірів Великого Шолому змарнував нагоду помститися за ту поразку, зазнавши першої невдачі у цьому сезоні.

Перший сет фіналу "Мастерсу" в американському Індіан-Веллсі несподівано залишився за дель Потро – 6:4. Найгіршим для Роджера був той факт, що він ніяк не міг зачепитися за бодай один гейм на подачі суперника. Зрівнювати рахунок довелося на тай-брейку, який затягнувся аж до вісімнадцятого розіграшу.

У вирішальній партії усе було в руках Федерера. Ведучи в рахунку 5:4, швейцарець подавав і мав три матчболи. Проте реалізувати їх не вдалося. Хуан Мартін зробив зворотний брейк, дотягнув до другого тай-брейку і там буквально приголомшив втомленого лідера світового рейтингу. Роджер виграв лише два очки. Матч тривав майже три години.

Свою дебютну перемогу на "Мастерсах" дель Потро присвятив… улюбленому собаці Сезару, який помер на початку 2018 року. Цікаво, що аргентинець поступається Федереру в особистих протистояннях, але у фіналах перемагає частіше, аніж його більш титулований опонент.