НАБУ скаржиться на брак уваги з боку суду
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України разом із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою направили до суду 120 кримінальних проваджень, але у близько 50 не відбулося жодного засідання. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

Згідно з інформацією, лише третина справ детективів розглядається служителями Феміди по суті.

У НАБУ наводять приклад зі справою судді Жовтневого районного суду Дніпра. За 13 місяців було змінено підсудність справи, тричі мінялася колегія суддів, ще декілька разів засідання переносилися через неявку учасників процесу.

Крім того, у "газовій справі" вперше з травня минулого року за обвинуваченням восьми осіб наприкінці лютого відбулося підготовче засідання, але суддівська колегія встигла розглянути лише клопотання про запобіжні заходи.

Також у Бюро переконані, що про неготовність існуючої судової системи розглядати справи стосовно топ-корупціонерів свідчить чимала кількість самовідводів суддів.

Водночас у НАБУ наголосили на необхідності якнайшвидшого створення Спеціалізованого антикорупційного суду, який зможе забезпечити нормальний розгляд справ стосовно хабарників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram