Британія зробила вирішальний крок у справі Скрипаля
Загрузка плеера...

Щонайменше через два тижні світ дізнається правду про отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки. Саме стільки часу необхідно для аналізу нервово-паралітичної речовини.

Як відомо, офіційний Лондон звернувся до Організації по забороні хімічної зброї задля сприяння у розслідуванні. В організації відібрали авторитетні лабораторії, де будуть проводитися тести. Наразі до Сполученого Королівства за зразками "Новачка" вже приїхали міжнародні експерти.

Водночас у Москві продовжують відкидати всі звинувачення Лондона. Більше того, натякають на те, що реагент міг бути вироблений безпосередньо Великобританією. У Королівстві також стоять на своєму і заявляють, що у них є докази того, що протягом останніх 10 років Росія на своїй території виробляла отруйну речовину "Новачок".

Володимир Путін, який раніше говорив, що британці мають самі розібратися, тепер каже про готовність допомогти слідству. Крім того, президент Росії зробив неоднозначну заяву. Він зазначив, що якби замах був здійснений бойовою отруйною речовиною, люди б загинули на місці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram