Жертву VIP-кортежу кинули напризволяще
Загрузка плеера...

Літній чоловік, якого 6 березня у самісінькому центрі Києва на вулиці Інститутській збив автомобіль VIP-кортежу, перебуває в реанімації. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив столичний юрист Михайло Шнайдер.

За словами адвоката, стан Василя Андрійовича Мисника оцінюється як стабільно важкий. Внаслідок удару пенсіонер отримав перелом усіх кісток, що формують коліно.

Син жертви дорожньо-транспортної пригоди Павло стверджує, що з ним зв'язувалися співробітники Адміністрації Президента України. Чиновники цікавилися здоров'ям Василя Андрійовича. Проте жодної фінансової чи будь-якої іншої підтримки родині пенсіонера не пропонували. Принаймні, якщо вірити заявам Павла Мисника.

Зазначимо, що елітна автівка вдарила чоловіка в той момент, коли він спробував перебігти дорогу на пішохідному переході.

Сигнали світлофора були вимкнені, проте на перехресті працював регулювальник, який своїм жестом дозволяв рух виключно кортежу. Люди, що перебували у машині, надали постраждалому посильну допомогу. Усі інші транспортні засоби, які формували колону, проминули місце інциденту без зупинки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram