Порошенко: вибори в Криму незаконні та сфальшовані
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко прокоментував ситуацію із "виборами" глави РФ на території тимчасово окупованого Криму. Порошенко стверджує, що Кремль порушує Статут ООН та Гельсінський заключний акт, на яких 70 років базуються міжнародні мир і безпека.

Результати "волевиявлення" є юридично нікчемними. Легітимними на території Криму виборами можуть бути лише українські. Голосування є сфальсифікованим і незаконним, і "не відповідає реальній активності кримчан".

Петро Порошенко, Президент України:

"Проведення російською окупаційною адміністрацією так званих виборів президента Російської Федерації в тимчасово окупованому Криму є черговим брутальним порушенням Росією міжнародного права. ... Так звані вибори в Криму – ще одне свідчення зневаги Кремля до основоположних документів та принципів, на яких протягом 70 років базується міжнародний мир та безпека. Зокрема, статут ООН та Гельсинський заключний акт. Результати незаконного голосування є нікчемними та не матимуть жодних правових наслідків... І я вдячний тим кримчанам, які не взяли участь у цьому фарсі, не зважаючи на серйозний тиск, який вони зазнавали. Їм погрожували, примушували, зазивали на так звані дільниці подарунками, але їхній мовчазний протест красномовно засвідчив: Крим – це Україна. Ані зафіксована "явка", ані намальований "результат" не відповідають реальній активності мешканців півострову. Оприлюднені офіційні дані є нічим іншим як фальсифікацією".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram