МЗС хоче "прихистити" британських дипломатів
Загрузка плеера...

Дипломатична війна між Великою Британією та Росією, спричинена отруєнням колишнього шпигуна Сергія Скрипаля, може обернутися зміцненням зв'язків Сполученого Королівства та України. Принаймні, про це мріє очільник вітчизняного Міністерства закордонних справ Павло Клімкін.

Після оголошення 23 британських дипломатів персонами нон грата на території країни-агресора урядовець запропонував своєму колезі Борису Джонсону перевести службовців на роботу до України. Мовляв, завдяки цьому можна було б відновити роботу консульської секції, і громадяни б отримували британські візи не через Варшаву, а отже, значно швидше. До того ж, такий штат, на думку Клімкіна, надасть чималу підтримку послу Джудіт Гоф. Міністр також запросив до Києва співробітників Британської ради, від послуг якої у Росії вирішили відмовитися.

Нагадаємо, що офіційний Лондон звинувачує Кремль у вчиненні замаху на вбивство екс-шпигуна за допомогою хімічної зброї. Борис Джонсон переконаний, що наказ вчинити напад віддав особисто Володимир Путін. Висилка дипломатів з РФ стала відповіддю на аналогічний крок з боку британського уряду. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram