ЦВК назвав процент – Путін знову президент
Загрузка плеера...

Фарс під назвою "вибори президента Росії" завершився не просто впевненою, а рекордною перемогою Владіміра Путіна. За результатами підрахунку 99,5% бюлетенів, чинний господар Кремля отримав підтримку 54 мільйонів 400 тисяч своїх співвітчизників. Тобто за нього свій голос віддали 76,6% виборців, що є найвищим показником за всю історію російських, так би мовити, "волевиявлень". Найактивніше галочки у графі "Путін" ставили в окупованому Криму, де рейтинг колишнього "КГБшника" сягнув 92%.

Друге місце посів кандидат від КПРФ Павєл Грудінін, за якого наважилися проголосувати майже 12% жителів країни-агресора. Трійку лідерів замкнув скандальний очільник ЛДПР Володимир Жириновський – 5,6%. Інші кандидати, в тому числі й Ксенія Собчак, не подолали позначку у 2%. Явка, за даними Центральної виборчої комісії, склала 67% - експерти називають цю цифру "аномальною".

Вибори Путіна супроводжувалися численними порушеннями. Штаб опозиціонера Олексія Навального повідомив про зафіксовані випадки вкидання бюлетенів. До того ж, на багатьох дільницях спостерігачів не допускали до процесу підрахунку голосів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram