Обшуки "Нової пошти": ГПУ "зачищає" бізнес?
Загрузка плеера...

Восьмигодинний обшук офісів "Нової пошти" Генеральною прокуратурою завершено, але шквал обурливих реакцій громадян тільки набирає обертів.

Після того, як співвласник компанії повідомив про проведення слідчих дій, у соцмережі почали активно обговорювати ситуацію. Користувачі звинувачують ГПУ у зачистці бізнесу, який хоч якось генерує прибуток. За словами Євгена Черняка, така зухвала поведінка правоохоронних органів – це спроба наостанок урвати ласий шматок. У цій ситуації громадськість хоче почути й думку Президента України, який "точно знає, як важко будувати компанії з нуля".

Акціонер "Нової пошти" Володимир Поперешнюк наголосив, що своїми діями українська влада яскраво продемонструвала підтримку і повагу до вітчизняного бізнесу.

"Платиш 2,3 млрд грн податків, створюєш 30 тисяч робочих місць, сприяєш розвитку малого та середнього бізнесу і отримуєш велике "спасибі" від держави у вигляді обшуків офісів по всій країні", – зазначив Поперешнюк.

У коментарях користувачі одноголосно підтримують компанію і не втрачають надії, що справедливість буде.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура провела обшуки в офісах "Нової пошти", підозрюючи посадових осіб у несплаті податків в особливо великих розмірах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram